História

Vlasy o človeku prezradia viac, ako by ste predpokladali.

Každý človek má okrem emočných a materiálnych snov aj svoje predstavy a sny o kráse. Niektoré z nás túžia po rovnejšom nose, lepšej postave, iné zas po väčších prsiach alebo menšom pozadí.
 Osobne som ale stretávala najmä ženy, ktoré neboli spokojné so svojimi vlasmi. Ak mám byť uprimná, tak aj ja som patrila medzi ne. S odstupom času si uvedomujem, že práve tá moja nespokojnosť bola prvotným impulzom, ktorý ma priviedol k záujmu o vlasy.

A nič lepšie sa mi ani nemohlo stať… Náuka o vlasoch nie je len tak hocičo! Je to skĺbenie zložitej vedy, techniky, zábavy a jednej úžasnej alchýmie – ktorej keď porozumiete, tak si Vás podmaní kúsok po kúsku. V okamihu, keď som to pochopila, som sa práce s vlasmi už nechcela a nedokázala vzdať. Od začiatku som však vedela, na čo sa chcem špecializovať a čo ma baví zo všetkého najviac. Bolo to predlžovanie a zahusťovanie vlasov.

Photo used with permission of Maggie Pardo.

Udalosti už potom nabrali rýchly spád. Absolvovala som školenia a stáže na predlžovanie vlasov v Prahe a následne aj v Bratislave. Túžila som byť dobrá v tom, čomu som sa chcela venovať.

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov nikdy nevyjde z módy.

Svoje prvé kaderníctvo som otvorila keď som mala 21 rokov, teraz mám 38. Od tej chvíle sa snažím stále zlepšovať, aplikovať nové trendy, poskytovať svojim klientom tú najvyššiu kvalitu vlasov, najšetrnejšie spôsoby predlžovania a zahusťovania, poradenstvo na odbornej úrovni, ale hlavne maximálne individuálny prístup.

 

Ani jedna z Vás pre mňa nie je samozrejmosť a veľmi si vážim, že práve pod mojimi rukami sa vaše sny menia na skutočnosť.

 

P. S.: Vlasy som milovala, milujem a navždy budem.

S úctou

Zdenka