História

Vlasy o človeku prezradia viac, ako by ste predpokladali.

Každý človek má okrem emočných a materiálnych snov aj svoje tajné sny o kráse. Niektoré z nás túžia po rovnejšom nose, lepšej postave, iné zas o väčších prsiach alebo menšom pozadí.
 Osobne som však prichádzala do kontaktu zväčša so ženami, ktoré boli nespokojné hlavne so svojimi vlasmi. Medzi ne som patrila aj ja. S odstupom času si uvedomujem, že práve tá nespokojnosť bola prvotným impulzom, ktorý ma doviedol k záujmu o vlasy.

A nič lepšie sa mi ani nemohlo stať… Náuka o vlasoch nie je len tak hocičo! Je to skĺbenie zložitej vedy, techniky, zábavy a jednej úžasnej alchýmie – ktorej keď porozumiete, tak si Vás podmaní kúsok po kúsku. V okamihu, keď som to pochopila, som sa práce s vlasmi už nechcela a nedokázala vzdať. Od začiatku som však vedela, na čo sa chcem špecializovať a čo ma baví zo všetkého najviac. Bolo to predlžovanie a zahusťovanie vlasov.

Photo used with permission of Maggie Pardo.

Udalosti už potom nabrali rýchly spád. Absolvovala som školenia a stáže na predlžovanie vlasov v Prahe a následne aj v Bratislave. Túžila som byť dobrá v tom, čomu som sa chcela venovať.

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov nikdy nevyjde z módy.

Svoje prvé kaderníctvo som otvorila keď som mala 21 rokov. Od tej chvíle sa snažím stále zlepšovať, aplikovať nové trendy, poskytovať svojim klientom tú najvyššiu kvalitu vlasov, najšetrnejšie spôsoby predlžovania a zahusťovania, poradenstvo na odbornej úrovni, ale hlavne maximálne individuálny prístup.

 

Ani jedna z Vás pre mňa nie je samozrejmosť a veľmi si vážim, že práve pod mojimi rukami sa vaše sny menia na skutočnosť.

S úctou

Zdenka