Výkup vlasov

 

 

… Dobrý deň, ak máte záujem predať svoje vlasy – tu sa dozviete aj vybavíte všetko, čo potrebujete.

Ak máte čas a chuť čítať dlhšie, tak nižšie na stránke nájdete všetky informácie rozpísane dopodrobna. Ak chcete iba rýchle info – tak som kaderníčka, výkup vlasov robím viac ako 15 rokov a stále veľmi rada. Máme krásny salón v Bratislave, zavolajte mi na 0903 744 411, pokiaľ máte vlasy vhodné na výkup, dám Vam termín a prídete sa ku nám ostrihať. Profesionálny strih v hodnote 44 euro máte u nás zdarma a peniaze za vlasy Vám vyplatíme v hotovosti. Co sa týka ceny za Vaše vlasy, všade sa dočítate, že každý Vám dá najvyššiu. Ja Vám poviem, že do vlasov sa vyznám a viem, akú majú hodnotu. Ich výkupnú cenu určujem podľa: dlžky, farby, štruktúry, váhy a rozsahu poškodenia. Preto sa ich cena nedá napísať vopred. Záleží mi však na tom, aby ste boli u mňa spokojní ako so strihom, tak s peniazmi, ktoré si za Vaše vlasy odnesiete.

 

Pokiaľ máte túžbu, či potrebu zmeniť účes v profesionálnom salóne a mať nielen nový štýlový strih zdarma, ale ešte aj odísť domov so zárobkom za Vaše vlasy, tak ste na správnom mieste 🙂

 

Volám sa Zdenka Vrbová, som kaderníčka a okrem iného sa špecializujem už dlhšie ako 15 rokov aj na výkup vlasov.

Od 1. 9. 2023 ma nájdete v našich vlastných priestoroch a v úplne vynovenom štýlovom salóne Lula factory /továreň na krásu/ v Bratislave na ulici Kadnárová 37 na začiatku mestkej časti Rača.

 

Pokiaľ sa ku nám prídete dať osobne ostrihať, tak komplet strih s použitím vlasovej kozmetiky Paul Mitchell /2x umytie hlavy šampónom, koncentrovaná maska presne na Váš typ vlasov, strih, fúkaná a záverečny styling/ v hodnote 44€ máte u nás zdarma k výkupu.

Vlasy Vám budú profesionálne odstrihnuté a tak spoločne zabránime možnému znehodnoteniu pri ich výkupe laickým a neodborným strihaním doma alebo v salóne, kde s výkupom nemajú toľko skúseností.

 

Výkup vlasov od jednotlivých občanov z celého Slovenska patrí medzi moje hlavné pracovné činnosti.

 

Vaše vlasy pred výkupom NEVYČESÁVAM.  To znamená, že Vám zaplatím aj za krátke vlasy vo Vašom cope, ktoré sa všeobecne považujú za odpad.  A ak by ste sa rozhodli mi Vaše vlasy naodpredať, tak Vám ich vrátim v neporušenom a pôvodnom stave naspäť.

 

Seriózne jednanie je pre mňa samozrejmosťou. Neskrývam sa za žiadne názvy firiem a výkupu vlasov sa venujem ja sama, pod svojim menom. To znamená, že mne osobne veľmi záleží na tom, aby bola spokojnosť s výkupom aj na Vašej strane.

 

Výkup vlasov realizujem z celého Slovenska a to nasledovne:

 

POKIAĽ STE Z BRATISLAVY, ALEBO SA VIETE DOSTAVIŤ DO BRATISLAVY:

1. Vlasy máte ešte na hlave: Príďte sa k nám ostrihať do nášho salónu Lula factory /továreň na krásu/ v Bratislave na Kadnárovej 37. Zavolajte mi na moje číslo 0903 744 411, spoločne si dohodneme termín Vašej návštevy v našom salóne v Bratislave. Vlasy Vám na mieste správne odstrihneme, spravíme Vám krásny nový účes v hodnote 44€ úplne ZDARMA a Váš odstrihnutý cop na mieste vykúpime za hotovosť.

 

2. Vlasy máte už odstrihnuté: Zavolajte mi na moje číslo 0903 744 411, spoločne si dohodneme termín osobného stretnutia v našom salóne. Vlasy na mieste posúdim, navrhnem Vám výkupnú cenu a pokiaľ budete súhlasiť, peniaze Vám ihneď vyplatím.

 

 

 

 

POKIAĽ NIE STE Z BRATISLAVY, ALEBO SA NEVIETE DOSTAVIŤ DO BRATISLAVY:

1. Vlasy máte ešte na hlave: Pred Vašim ostrihaním mi prosím Vás radšej zavolajte na moje číslo 0903 744 411! Ja Vám cez telefón vysvetlím, ako Vám kaderníčka vo Vašom meste musí vlasy správne odstrihnúť, aby boli vhodné na výkup.

 

2. Vlasy máte už odstrihnuté: Vlasy treba zabaliť do igelitového sáčku a ten vložiť do bublinkovej obálky, ktorú predávajú na každej pošte. Obálku s vlasmi zašlite na adresu mojej spoločnosti: Zdenka Vrbová, 154 s.r.o., P.O.BOX 92, Bratislava 45, 840 05. Do obálky nezabudnite vložiť kontakt na Vás!

Hneď ako obdržím vlasy, posúdim ich a cez telefón Vám navrhnem výkupnú cenu za ne. Pokiaľ so sumou budete súhlasiť peniaze Vám ešte v ten deň pošlem bankovým prevodom na Váš účet, alebo poštovou poukážkou na Vašu adresu. Pokiaľ súhlasiť nebudete, vlasy zasielam obratom v neporušenom stave naspäť.

 

 

PODMIENKY VÝKUPU VLASOV:

1, Minimálna dĺžka na výkup vlasov je 40 cm!

2, Vykupujem hlavne nefarbené vlasy.

3, Farbené vlasy je možné vykúpiť po dohode.

4, Na výkup sú vhodné aj staré vlasy, pokiaľ boli správne uskladnené.

5, Na výkup sú vhodné aj mužské vlasy.

6. Na výkup sú vhodné aj detské vlasy.

7. Vlasy musia byť odstrihnuté v smere rastu.

8. Vlasy musia byť riadne a pevne zviazané gumičkami.

 

 

CENY ZA VÝKUP VLASOV:

Ja Vám rozumiem, že cena za výkup je pre Vás rozhodujúca. Musíte však pochopiť, že výkupná cena vlasov sa odvíja od mnohých faktorov, pričom hlavným z nich je gramáž vlasov. Preto, pokiaľ sú vlasy ešte neodstrihnuté na hlave, ja Vám žiaľ neviem povedať, koľko peňazí za ne dostanete, keď sa odstrihnú.

Suma výkupu je maximálne individuálna a jej výška sa odvíja od:  zdravia vlasov, štruktúry vlasov, gramáže, dĺžky, farby vlasov, rozsahu suchých, rozštiepených končekov a mnohých ďalších… Preto určite pochopíte, že vlasy musím najprv osobne vidieť.

 

ZA JEDEN GRAM odstrihnutých VLASOV ZVYČAJNE VYPLÁCAM od 80 centov až po 2 eurá.

 

Príklad:

1, Na predaj máte naozaj zdravý, nikdy nefarbený vrkoč v jednotnej dĺžke cca 55 cm, ktorý váži 150 gramov – cena za výkup tohto konkrétneho copu bude 150 € až 200 €.

2, Na predaj máte mierne zničený, nikdy nefarbený vrkoč dopostupna zostrihaný v dĺžke cca 50 cm, ktorý váži 150 gramov – cena za výkup tohto copu bude okolo 100€.

 

 

 

 

Pozor! Žiaľ sa mi už viackrát stalo, že ste doručili vlasy, ktoré boli znehodnotené – čo je mi samozrejme vždy veľmi ľúto za obe strany! Kedže chcem, aby ste svoje vlasy dobre predali považujem si za povinnosť  Vás informovať dopredu o tom, ako majú byť vlasy odstrihnuté, aby boli vhodné na výkup:

1, Ešte predtým, ako cop odstrihnete, zviažte ho tesne pod miestom odstrihnutia pevne aj viacerými gumičkami!

2, Cop musí byť naozaj pevne zagumičkovaný, lebo pokiaľ nie je – hrozí riziko, že sa v ňom otočia vlasy do protismeru a tým sa celý cop znehodnotí!

3, Po dôkladom zagumičkovaní cop následne zapleťte na ,,vianočku,,.

4, Spodok copu rovnako dôsledne zagumičkujte.

5, Následne cop odstrihnite tesne nad hornou gumičkou.

6, Po odstrihnutí cop zabaľte do uteráka alebo sáčku a snažte sa s ním čo najmenej manipulovať.

 

 

Pokiaľ máte vlasy vhodné na výkup, kontaktujte ma  alebo telefonicky na mojom čísle 0903 744 411, alebo rovno zasielajte vlasy na adresu mojej spoločnosti: Zdenka Vrbová, 154 s.r.o., P.O.BOX 92, Bratislava 45, 840 05