Servis

Ponúkame Vám aj kompletný servis pre vlasy bez ohľadu na to, či boli alebo neboli zakúpené u nás.

Spracovanie surových vlasov

Pri spracovaní surových vlasov dochádza najprv k ich vyčesaniu. Tým sa zbaví odstrihnutý cop krátkych vlasov, ktoré by mohli pri predlžovaní a zahusťovaní vytŕčať a prekážať. Následne dochádza k výrobe jednotlivých pramienkov na Vami požadovanú metódu. Ponúkame Vám spracovanie vlasov na metódu keratín, microring, eurolock & taliansky keratín vhodný na metódu trubičky.

 

Prerábanie prameňov z metódy na metódu

Pri prerábaní už napramienkovaných vlasov dochádza v prvom rade k odstrihnutiu starého spoja tesne pod ním, aby sa vlasy zbytočne neskracovali. Následne sa na pramienku vlasov vyrobí spoj pre Vami vybranú metódu. To znamená, že ak ste si nechávali predlžovať vlasy napríklad metódou keratín a teraz chcete prejsť na metódu trubičky – skrátka sa na Vašich starých prameňoch iba prerobia spoje! Je to finančne oveľa menej náročne ako zakúpenie nových vlasov.

Vytvrdzovanie opotrebovaných spojov

Používaním a opätovným prepájaním predlžovaných vlasov dochádza k opotrebovaniu spojov. Akonáhle je tento spoj opotrebovaný, začína sa trieštiť a tým vzniká veľké riziko vypadávania jednotlivých vlasov z pramienku. Vypadávaním vlasov z pramienku dochádza k ich stenšovaniu, alebo k úplnému zničeniu. Samotné vytvrdzovanie prebieha jednoduchým spôsobom. Ak si to daná metóda vyžaduje, spoj sa odstrihne a na pramienku sa následne vyrobí nový spoj. Pri metóde trubičky používame najkvalitnejší taliansky keratín, ktorý sa opotrebováva iba minimálne a tak je jeho vytvrdzovanie potrebné zhruba raz za rok.